Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Чому рвуться струни у гітари

У починаючих гітаристів дуже часто рвуться струни, і відбувається це з кількох причин. Перша причина пов’язана з налаштуванням гітари. Якщо ви початківець гітарист, і у вас проблеми з налаштуванням гітари, то вам обов’язково потрібно навчитися робити настройку. Інакше, якщо ви не навчитеся настроювати гітару, то вам не стати хорошим гітаристом.

Під час налаштування або спроб налаштувати гітару струни дуже часто рвуться. Для того, щоб не рвати струни, вам знадобиться використовувати деякі прийоми, які відгородять вас від цього. Звичайно ж, краще всього просто використовувати тюнер або камертон. Якщо у вас ідеальний слух, то можна обійтися і без них. Добре, якщо є поруч викладач або той, хто вміє робити настройку професійно і хоче (!!!) навчити вас. Коли ви зрозумієте принцип настройки, то зможете самі налаштовувати гітару.

Також, струни рвуться через те, що їх сильно смикають. Якщо ви ще не звикли до гітарі, то ви будете мимоволі смикати струни, що дуже погано. Якщо струна дуже сильно натягнута, і її сильно зачепити, то вона просто порветься. В цьому випадку краще вчитися не самостійно, а взяти кілька уроків, щоб відчути техніку гри.

Є і ще одна причина розриву струн – це перепад температур. Якщо ви йдете на урок, а на вулиці мороз, то постарайтеся прийти трохи заздалегідь, щоб інструмент «адаптувався» після морозу. Або в приміщенні, де зберігається гітара, холодно. А ви, прийшовши туди, включаєте сильний обігрів. В цьому випадку краще відсунути гітару подалі від обігрівача, щоб нагрівання інструменту сталося поступово.

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM