Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Перший танець нареченого і нареченої

Одним з найяскравіших подій в житті кожної людини є весілля. З нею пов’язано багато прикмет і обрядів, традицій і потреб. Кожен представляє весілля по-своєму: хтось в джинсах і на байці, хтось на березі океану серед «диких мавп», хтось в замку на балу 16 століття. Але всі ці місця об’єднує одне – закохана пара – вже чоловік і дружина, які танцюють свій Перший весільний танець.

Перший танець жениха і нареченої – це один з найромантичніших моментів всього вечора. А банальне топтання на одному місці вже давно не модно! До того ж потрібно пам’ятати, що весілля – це одна величезна відео і фото сесія, яка залишиться на пам’ять не тільки Вам, але і Вашим близьким людям. І в цей момент хочеться виглядати якомога красивіше і впевненіше. Адже всі гості чекають маленького дива!

На сьогодні існує безліч способів прикрасити Ваше весілля – це й всілякі феєрверки, й діти, що розкидають пелюстки троянд до Ваших ніг, й голуби, що злітають у небо, й повітряні кулі в неймовірній кількості. Але найкращою прикрасою стане Ваш перший подружній танець, поставлений професійними хореографами спеціально для Вас та під Вас!

Практично в кожній танцювальній школі або студії є така послуга, як постановка весільного танцю та шоу. На уроках Вас не тільки навчать танцювати, а й допоможуть вибрати музику, підкажуть особливості роботи з сукнею, шлейфом або яким-небудь предметом. Ну а якщо у Вас є композиція, пов’язана з якимось моментом в Ваших відносинах – обов’язково беріть її на заняття. Викладач допоможе Вам передати настрій і ситуацію мовою танцю.

Пам’ятайте, що урок танцю не повинен закінчуватися, як тільки ви вийшли на вулицю. Без повторень вдома Вам знадобитися в 3 рази більше часу на вивчення.

Дуже часто на таких уроках доводиться чути фразу: «Ми в потрібний момент все станцюємо!» …

Це дуже велика помилка! Якщо у Вас немає досвіду публічного виступу, то ви обов’язково забудете половину, а другу половину переплутаєте. А потім, звісно, злякаєтеся, а час і гроші будуть витрачені даремно! Тому на кожному занятті, кожне нове коло танцю треба танцювати як на виступі перед величезною аудиторією.

Мені часто ставлять запитання: «Скільки потрібно уроків для постановки весільного танцю?» Тут однозначну відповідь Ви навряд чи отримаєте. Кожна людина індивідуальна і час на вивчення матеріалу кожному потрібно різний. Якщо Вам скажуть, що навчать танцювати за 3 уроки по 60 хвилин, це, швидше за все, рекламний хід. Тому, розраховуйте мінімум на 5-8 таких занять. І це за умови, що Ви все повторюєте поза танцювального класу і робите всі домашні завдання і вправи.

Весільним танцем прийнято вважати вальс (як віденський, так і повільний). Але чим оригінальніше буде Ваш вибір, тим більше запам’ятається Ваш танець і весілля в цілому. Останнім часом пари стали частіше просити поставити в якості весільного танцю танго, фокстрот і навіть сальсу.

Найкраще брати на заняття таким танцем взуття, в якому ви будете на весіллі або взуття подібного фасону, розміру каблука і форми. І це стосується як наречених, так і женихів. Звичайно ж, наречена повинна брати крінолін або під’юбник від весільної сукні. Інакше, як показала моя багаторічна практика, почнуться курйози у вигляді відтоптаних пальців, відірваних поділів спідниць, фати, що з’їхала на бік тощо.

Всі заняття по весільному танцю проходять в індивідуальному порядку. І кожен педагог вкладає в пару душу і сили, як у власну дитину турботливі батьки. Не забувайте про нас після весілля! Завжди приємно, коли на пам’ять залишається маленьке фото або відеоролик з Вашим виступом. Ми пам’ятаємо кожну пару і згадуємо, як випускників вчителі!

Бажаємо Вам щасливого сімейного життя, любові, миру, злагоди і взаєморозуміння! І нехай воно почнеться з наших уроків Першого весільного танцю …

Директор Центра мистецтв “Арт Місце” Скороходова А.В.

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM