Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Романтичний танець

Цей вид мистецтва більше відомий нам як стриптиз або стрип-пластика. І Ви не помилилися, прочитавши, що це мистецтво. Тільки однією хореографічною підготовкою тут не обійтися. Адже навчити танцювати можна кожного, а роздягатися – так вже точно будь-хто уміє. Але зробити це витончено, красиво, спокусливо і не вульгарно зможе далеко не кожен.

Виникає питання: «Де і хто може навчити стрип-пластиці?» Існує кілька варіантів.

Перший – в нічному клубі. Іноді при нічних клубах, де є стриптиз, відкривають школи. Ведуть заняття танцівниці, які виступають в шоу програмах. Переваги таких занять – обладнання та атмосфера. Є сцена, освітлення, і звичайно ж, пілон (інші назви – рура, жердина). Ці заняття більше підійдуть для тих, хто планує виступати в еротичних шоу. Мінуси – дуже висока ціна, як правило, денний час занять і мінімум можливостей станцювати в домашніх умовах.

Другий варіант – по відео вдома перед дзеркалом. Відео можна знайти з легкістю. Магазини, інтернет, «специфічні» кабельні канали. «Плюси» таких занять – практично безкоштовно, в будь-який час дня і ночі, і ніхто не бачить Ваших починань. Як мені здається, «плюси» сумнівні. За винятком ціни;). Тепер про «мінуси» занять вдома. Так, Вас ніхто не бачить, та й нікому підказати і виправити помилки. Крім того, працюючи, наприклад, зі стільцем Ви можете сильно травмуватися, якщо поруч не буде професіонала.

Третій варіант – фітнес-клуби і школи або студії танців. Цей варіант, як на мене, найоптимальніший. «Мінуси» – може бути численна група і відсутність пілона. Якщо рура Вам все-таки необхідна – читаємо «перший варіант». Якщо ж ні – читаємо далі. «Плюси» – серед величезної кількості шкіл, студій та фітнес-клубів можна вибрати оптимальний розклад занять. Знову ж таки, ціна не така висока, як в нічних клубах. Вибір викладача відіграє важливу роль. А тут є серед кого вибрати. І найголовніше: програма навчання і техніка – вибір величезний.

Визначившись з пріоритетами і цілями, розглянемо докладніше цей вид хореографічного мистецтва. Коли він з’явився, з’ясувати буде не так вже й просто. А сформувався він в теперішньому вигляді не так давно, особливо на пострадянському просторі. Перший раз стриптиз або еротичне шоу було показано на сцені «Мулен Руж» в Парижі на початку 1890-х років. Романтик-денс або стрип-пластика, стриптиз (англ. Strip – роздягатися, tease – дражнити, strip show – еротичний, сексуальний танець, мистецтво самовираження в танці) може являти собою закінчену хореографічну постановку як з наявністю реквізиту (жердина, стілець, краватка, капелюх, удав і т.д.) так і без нього. Може виконуватися у вигляді масового шоу або приватного танцю.

Романтик-денс допомагає розслабитися, зняти внутрішні утиски і позбутися комплексів, придбати гнучкість, пластику і розтяжку. Професіонали допоможуть Вам з вибором образу, підбором музики для танцю тощо.

Зробіть танець подарунком, наприклад, до Дня народження або на якусь річницю. І цей вечір стане незабутнім для Вашої другої половинки!

Директор Центру мистецтв “Арт Місце” Скороходова А.В.

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM