Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Трубiна Олена

Педагог студії малювання НЦМ “Арт Місце”, художниця.

Коли вітати з днем народження: 31 травня

Що викладаєте в НЦМ “Арт Місце”? В даний момент викладаю у дітей і дорослих живопис, малюнок, змішані техніки. А також підмінюю або веду індивідуальні класи по художнім напрямам. Займаюся підготовкою для вступу до ВНЗ на мистецькі спеціальності.

Як ви потрапили у малювання? Любила малювати з дитинства. У 12 років мама повела мене в будинок творчості в гурток образотворчого мистецтва, де викладач високо оцінила мої здібності і зробила більш реальною можливість стати художником.

Де навчалися малюванню? Після школи вступила до Одеського Художньо – театрального училища імені М.Б.Грекова. Відділення Живопис. Водночас вивчала малюнок, композицію, графіку, історію мистецтв. Під час навчання дуже часто і багато відвідували музеї і це було невід’ємною частиною навчання. Розвинуло надивленність і почуття смаку. Більшу частину навчального курсу писала олійними фарбами, але після закінчення полюбила акварель. Їй і малюю зараз.

Чому саме малювання? Малювання завжди мене дуже надихало і захоплювало. Ще в дитячому садочку мені подобалося малювати і брати участь у виставках. У школі малювала стінгазети і мріяла стати художником – модел’єром. Багато малювала в зошитах моделі одягу, шила для ляльок.

Як прийшли у викладання? На останньому курсі училища обов’язковою була практика у школі. Після того як я провела три уроки в школі і побачила відгук дітей та відчула їх симпатію до мене, захотіла реалізовувати себе саме в цій області. Викладаючи образотворче мистецтво дітям, відчуваю свою реалізованість і розумію, що саме за допомогою цього, можу бути корисною і робити цей світ трохи краще і радісніше.

Викладаю вже близько 10 років, дітям і дорослим. Працювала в різних творчих студіях, викладаю приватно.

Чого вже досягли в професії? Брала участь у багатьох різноманітних виставках та event-ах в Одесі, Києві, Львові.

Улюблені смаколики: Люблю молочний шоколад, фрукти.

Хобі: Люблю подорожувати, квіти і все що з ними пов’язано.

Веде напрями

Додатково чи на заміні

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM