Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Коротюк Олена

Педагог студії «Стихія танцю» НЦМ "Арт Місце", викладач дитячої хореографії, акробатики

Коли вітати з днем народження: 16 липня

Що викладаєте в НЦМ “Арт Місце”? В даний момент викладаю дитячі танці.

Як ви потрапили в танці? З раннього дитинства я займалася творчістю, в тому числі і танцями.

Де навчалися танцям? очала займатися в цирковій студії і паралельно брала уроки класичного танцю. А в подальшому підвищувала свій професійний рівень на всіляких семінарах і майстер-класах з педагогіки, психології та хореографії.

Чому саме танці? Циркова студія дала велику кількість яскравих вражень. Тому я попросила батьків відвести мене школу спортивної акробатики. Багато років після акробатики я займалася в різних танцювальних школах і студіях міста. Для себе і підтримки форми. Але танці завжди були в моєму серці, з раннього дитинства.

Як прийшли у викладання? Я прийшла до Центру мистецтв “Арт Місце” (тоді ще ми були «Арт Майстерня») на День відкритих дверей  й не змогла просто так піти. Побачивши виступи учнів студії, я вирішила перейти займатися в групу боді-балету. Одного разу попросили частково підмінити педагога групи. Моя робота сподобалася і учням, і хореографу групи. А знаючи про моє спортивному розряді і ансамблевої хореографічної підготовки порекомендували мене директору як педагога на заміну в студії. А пізніше я почала працювати з молодшими групами хореографії.

Чого вже досягли в професії? Я отримала спортивний розряд «Кандидат в майстри спорту» зі спортивної акробатики. Мої маленькі учні стали призерами багатьох конкурсів і фестивалів міста.

Улюблені смаколики: персики, чорний шоколад, кава

Хобі: рукоділля і орігамі.

Веде напрями

Додатково чи на заміні

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM