Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Сальва Тетяна

Педагог студії «Стихія танцю» НЦМ "Арт Місце", хореограф-постановник, викладач

Коли вітати з днем народження: 25 грудня

Що викладаєте в НЦМ “Арт Місце”? В даний момент викладаю у дітей і дорослих контемпорарі, класичний танець, латина-MIX, клубний-MIX. Можу підмінити викладача на дитячих танцях і фламенко. Веду індивідуальні класи по весільному танцю, танцю на випускний, хореографії для вокалу і народного танцю. Займаюся підготовкою для вступу до ВНЗ на різні творчі спеціальності.

Як ви потрапили в танці? Любила танцювати з самого раннього дитинства. Тому батьки відвели мене в Зразковий хореографічний ансамбль «Сюрприз». Це було в далекому 1995 р.

Де навчалися танцям? Довго танцювала в «Сюрпризі». А потім я поступила до Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича на відділення народної хореографії. Паралельно з навчанням танцювала в ансамблі танцю «Чорне море».

Після училища я поступила в Київську Державної Академії керівних кадрів мистецтв і культури на відділення народної хореографії. Успішно його закінчила і отримала диплом магістра хореографії.

Чому саме танці? Любила з дитинства. Дуже подобалося. Тому і пішла надходити на хореографію. А тепер без неї себе не уявляю.

Як прийшли у викладання? Перші учні і статус «Тетяна Дмитрівна» з’явився після училища. Я почала працювати штатним хореографом в загальноосвітній школі, яку сама і закінчила.

Чого вже досягли в професії? Ще в складі «Сюрпризу» я часто виступала на різних одеських і міжнародних конкурсах і фестивалях. А в 2002 р ансамбль поїхав до Болгарії на дуже відомий міжнародний фестиваль «Усмішки моря», де ми зайняли призові місця.

Разом з ансамблем ми часто виїжджали за кордон на всілякі фестивалі в Естонії, Угорщини і Польщі, де також ставали неодноразовими переможцями. За особливі успіхи ансамбль отримав путівки в «Артек». Це було дуже запам’ятовується подія!

З вересня 2009 року я стала хореографом тоді ще студії «Стихія танцю» (А зараз вже НЦМ “Арт Місце”) за напрямками Латиноамериканських танців (латин-біт) і боді-балету. Також я займалася в студії в складі старшої групи контемпорарі, де неодноразово ставала золотим і срібним призером у змаганнях УФСТ (Української Федерації Сучасного танцю) в номінаціях танцювального шоу і вільного стилю. А також стала золотою медалісткою по степу в категорії соло дівчата.

Мої учні, як і я сама, неодноразові призери та чемпіони у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях та змаганнях. Також мене запрошують в журі різних конкурсів і фестивалів.

Улюблені смаколики: 

Хобі: 

Веде напрями

Додатково чи на заміні

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM