Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Оберемок Вікторія

Педагог студії малювання Центру мистецтв "Арт Місце", художниця, ілюстраторка

Коли вітати з днем народження: 1 серпня

Що викладаєте в НЦМ “Арт Місце”? Викладаю для дітей та дорослих малюнок, живопис, графіку, скульптуру та ліплення, різні види ілюстрацій й розпис по кераміці. Також підмінюю іншого педагога або веду ці напрями індивідуально. Також готую до вступу у мистецькі ВНЗ.

Як ви потрапили у малювання? З раннього дитинства я займалася творчістю. Бабуся і дідусь (викладачі малювання за фахом) всіляко розвивали смак і творчі здібності. З часом захоплення малюванням набувало все більшої сили, тому сама прийняла рішення навчатися в школі мистецтв і поступила туди.

Де навчалися малюванню? Закінчила Дитячу школу мистецтв № 3 м Одеси. Безмірно захоплена, я часто відвідувала заняття не тільки своєї групи. В цей час улюбленим матеріалом надовго стає акварель.

Також я закончіла з червоним дипломом повний курс початкового спеціалізованого мистецького закладу ОТІ. На дипломну роботу проілюструвала книгу Л.Керролла «Аліса в країні чудес».

Після я поступила на факультет дизайну в Міжнародний гуманітарний університет і успішно його закінчила. Багато моїх роботи з живопису потрапляли в фонд університету. Це дуже почесно – туди відбирають роботи тільки високого рівня майстерності.

Під час навчання, та й після випуску, я займаюся з викладачами, що складаються в Національній спілці художник України – Григорієм Палатніковим, Володимиром Межевчуком, Анатолієм Синишин. А ще постійно підвищую свій рівень, беручи різні майстер-класи у кращих художників України. У творчих спеціальностях без постійного розвитку та навчання ніяк не можна.

Чому саме малювання? Мистецтво було зі мною з дитинства. Я була під величезним враженням від подарованих великих ілюстрованих видань про художників. Це, напевно, все й вирішило.​

Як прийшли у викладання? Почалося все ще в Дитячій школі мистецтв. Мої викладачі агарові Ірина Вікторівна і Романова Анастасія Ігорівна довіряли мені давати пояснення молодшим учням. А пізніше мене запросили стати керівником студії малюнка і живопису в НЦМ “Арт Місце” (тоді ще “Арт Майстерня”).

Чого вже досягли у професії?

У 2011 р я взяла участь в конкурсі малюнка «Моя Європа». З більш ніж 800 робіт, мій малюнок був відібраний в 150 кращих і брав участь в двох виставках в м.Одесі (Україна) і в м.Кишинів (Молдова).

У 2012 р брала участь у виставці малюнків на тему «Коти» в галереї «Білий місяць». Посіла перше місце у фестивалі-конкурсі «Зоряна юність Одеси». Також брала участь в муніципальному фестивалі-конкурсі дитячого мистецтва «Я люблю тебе, Україно!» І «Застигла музика» (архітектура Одеси, номінація «Кращий малюнок»), де зайняла призові місця.

Моя дипломна робота з ОТІ посіла друге місце в номінації “Художники-ілюстратори” загальноміського бібліотечного творчого конкурсу «Кожен здатний випробувати себе».

Мої учні стали призерами і номінантами в різних загальноміських та всеукраїнських виставках.

А також я стала ілюстратором і співпрацюю з художниками і великими event-агентствами міста.

Улюблені смаколики: шоколад з горішками, яблука сорту Ренет Симиренко.

Хобі: розпис стін, анімація, танці

Веде напрями

Додатково чи індивідуально

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM