ArtMisce-logo.png

Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

ЧаПи

Всі найбільш поширені питання тут. Спочатку прочитайте. Цілком можливо, ми на Ваше питання вже відповіли 😉

Загальні питання

Заняття у всіх групах хореографії проходять 2 рази на тиждень, у групах малювання – 1 раз на тиждень.

Всі інші персональні класи проходять за індивідуальним графіком. Тривалість цих занять ви погоджуєте зі своїм педагогом індивідуально, але урок може тривати не менше 1 години. Виняток становлять діти 3-5 років, але для такого віку ми не рекомендуємо індивідуальні уроки.

Все залежить від обраної Вами групи. Кожен урок дитячих танців триває від 30 хвилин до 1,5 годин в залежності від віку, для дорослих груп урок триває 1 годину. Урок малювання для дітей триває від 45 хвилин до 1.5 годин, а для дорослих – 3 години.

Всі групи в центрі мистецтв «Арт Місце» малокомплектні – до 7-8 чоловік в групі для дорослих, а діти – близько 10 чоловік.

Ні. Така система працює як правило в фітнес-клубах. Ми ж працюємо за іншим принципом. У груп є конкретний графік роботи і ціна. Якщо Ви хочете ходити в різні дні і різні групи, то треба буде купувати абонемент в кожній групі. Або оплачувати кожне відвідування по разовій оплаті.

Так. Ви можете прийти спробувати позайматися і купувати абонемент відразу не потрібно. Для цього існує разова оплата занять. Її вартість Ви можете дізнатися у адміністратора за контактними телефонами. БЕЗКОШТОВНІ пробні заняття в Центрі мистецтв “Арт Місце” проходять тільки кілька разів на рік. Про них Ви зможете дізнатися у адміністратора, прочитати на нашому сайті або в наших акаунтах в соціальних мережах.

Ні. У нас всі групи розділені за віком. А в деякі студії і групи ми не беремо дітей молодше 5-6 років. Для діток до 5 років кожні пів року великий стрибок у розвитку і тому заняття для них будуються за рівнем розвитку в тому чи іншому віці. Заняття дітей різного віку в одній групі у нас в Центрі неможливі!

Вартість абонемента безпосередньо залежить від тривалості заняття і обраної Вами групи. Але всі абонементи купуються на 8 уроків на танцях та 4 уроки на малюванні (приблизно 1 місяць занять). Дійсний абонемент 6 тижнів з дати виписки. 

Як це розуміти? Наприклад, Ви купили абонемент 3 числа поточного місяця. Ви або Ваша дитина захворіли / поїхали / проспали і тощо і пропустили урок. У такому випадку ваш абонемент буде дійсний до 3 числа наступного місяця (4 тижні) + 1 урок за розкладом. 

Точну вартість абонемента Ви зможете дізнатися у адміністратора по телефону або в месенджерах, зазначених на сторінці Контактів.

Ні. Всі заняття центру мистецтв проходять в одному і тому ж приміщенні, тому паралельні заняття виключаються.

Ні. Нам шкода, що Вам нема з ким залишити малюка. Але на занятті дитина все одно буде відволікати Вас та інших учнів. Так як малюк не завжди розуміє, що мама або тато зайняті, або що кричати і бігати зараз не можна. А залишати дитину одну в роздягальні ми теж не дозволяємо – діти повинні бути під наглядом дорослих. Аніматори у нас не передбачені.

Малювання

Нічого з речей. Все, що Вам знадобиться на перших декількох уроках ми надамо Вам в студії. Але бажано принести свої малюнки, щоб викладач зміг подивитися що ви вже вмієте і скласти для Вас індивідуальну програму навчання.

У студію малювання ми беремо учнів з 4 повних років і старше. Більше ніяких вікових обмежень у нас немає.

Танці

На будь-який перший урок танців треба обов’язково прийти в змінному одязі. Це повинен бути еластичний одяг, по-можливості, такий що обтягує, не сковує рухи. Бажано не одягати маєчки та кофтинки з тонкими бретельками, тому що вони будуть падати і відволікати увагу. На ногах бажані балетки, чешки або спеціальне взуття (кросівки, степівки тощо – якщо того вимагає напрямок танцю). Якщо танцювального взуття у Вас ще немає, то можна одягнути щільні не бiлi шкарпетки. У холодну пору року беріть з собою кофту, влітку – невеликий рушник і невелику пляшку води.

На танці ми беремо дітей від 3-х років. Не в 2р.5мес., не в 2р.8мес., а в повних 3 роки. А для дорослих цей вік не обмежений.

Ні, ми беремо дітей виключно з 3-х років. Чому? Тому що для малюка в цьому віці кожні 3-6 місяців це величезний стрибок у розвитку. І для наших педагогів це вкрай важливо.

Ми можемо розповісти Вам про танці … коротенько, хвилин на 40 … Але ж Ви питаєте про щось конкретне? .. Тому краще відразу просити розповісти про певномий напрям. 

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM