Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Стретчинг

Стретчинг – це комплекс вправ на розтяжку м’язів всього тіла. Ми звикли розуміти під «розтяжкою» вправи на розтяжку ніг, наприклад для шпагату. Але важливо зробити розтяжку всієї м’язової маси. Особливо після активного навантаження. Тоді м’язи будуть еластичність і підтягнутими.

Давайте розглянемо докладніше, що ж таке стретчинг.

Це не танці і не активний фітнес. Це аеробне навантаження на організм людини. Щось середнє між йогою, фітнесом і медитативними практиками. Така собі гармонійний зв’язок культур Сходу і Заходу.

Заняття стретчингом підійдуть як жінкам, так і чоловікам з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Особливо корисні заняття стретчингом будуть людям зі зниженою фізичним навантаженням (сидяча робота), з надмірною вагою, літнім людям і тим, хто відновлюється після травм.

Чем же корисний стретчинг? Крім гнучкості та еластичності м’язів і суглобів тіло набуває тонус і підтягнутий вигляд, поліпшується постава і хода. Ідуть целюліт і зайві кілограми (особливо в поєднанні з правильним харчуванням), розбиваються солі і проходить профілактика відкладення солей. Прискорюється метаболізм, поліпшується кровообіг, що благотворно впливає на весь організм. Глибоке і рівне дихання активно насичує мозок киснем, що благотворно позначається на працездатності. А ще на заняттях Ви позбудетеся від нервового напруження після важкого трудового дня, побачите свій прекрасний внутрішній світ і ввійдете в гармонію з собою.

Як в будь-якому виді спорту або танців, в стретчинге є свої обмеження на заняття. Не варто займатися, якщо Ви захворіли або у Вас висока температура. Але це правило стосується будь-яких фізичних навантажень. З великою обережністю варто займатися тим, у кого є міжхребцеві грижі. У такому випадку варто спочатку проконсультуватися з лікарем. Якщо лікар Вам дав добро, то про свою «проблеми» обов’язково потрібно сказати тренеру, щоб він врахував це при плануванні Вашої навантаження. Теж саме стосується гострих форм хвороб суглобів і кісток (наприклад артрит або остеопороз). Також варто бути обережним на заняттях і пройти консультацію лікаря тим, хто страждає гіпертонією і серйозними формами серцево-судинних захворювань.

Stretching

Розклад та ціни

ДеньЧас
ПН20:30 — 21:30
СР20:30 — 21:30

Ви вже хочете прийти на стретчинг?

Зателефонуйте або напишіть нам у месенджери і адміністратори вас обов'язково проконсультують та запишуть.

Трохи фото

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM