Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Про нас

Як часто через нашу споконвічну зайнятості і завантаженості різними справами ми забуваємо про себе, коханих! Сумно усвідомлювати, що життя проходить повз, а ми так і не реалізували свої дитячі мрії навчитися танцювати. Або красиво малювати, співати або вишивати. І не для того, щоб виступати перед публікою, а просто для душі! Для своїх близьких, коханих, друзів …

А може, Ви мріяли відчути ейфорію сцени і стати справжнім Артистом для своєї маленької компанії ?! Вам не вдалося зробити це, але ж у Вас є діти – обдаровані і по-справжньому талановиті! Вони і можуть спробувати зробити це за Вас і для Вас!

Наш Центр мистецтв “Арт Місце” – це місце, де дорослі і діти можуть навчитися різним видам творчості: від малювання до танців. Центр був створений в 2009 році і став розвитком і логічним продовженням хореографічної студії “Стихія танцю”.

Ми переконані, що «талант без працьовитості не варто і мідного гроша». Саме тому ми не обіцяємо Вам грандіозних успіхів на першому ж уроці. Але запевняємо, що проявивши працьовитість на заняттях, Ви обов’язково досягнете прекрасних результатів!

Приходьте до нас! Висловіть свій багатий внутрішній світ через Творчість. І Ви зрозумієте, що саме цього Вам давно вже не вистачало!

ArtMisce-logo.png

Трохи фото

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM