Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Контемп для 8-12 років

Дитячі естрадні танці – це прекрасний метод розвитку Вашої дитини. Дитячі танці прекрасно розвивають творче мислення, допомагають вирішити багато психологічних проблем, що виникають в процесі адаптації дитини до нового колективу дитсадка або школи.

Крім того, дитячі танці гармонійно розвивають фізичну форму дитини, допомагають правильному розвитку хребта і постави, готують дитину до зосередженого навчання у школі в невимушеній ігровій танцювальній формі.

Дуже багато дитячих лікарів та психологів у всьому світі рекомендують саме заняття ТАНЦЯМИ як кращий спосіб гармонійного і природного розвитку дитини як особистості.

Заняття триває 30 хвилин, діти вчаться концентруватися на завданні педагога, вивчають назви частин тіла. У процесі навчання вони вчать танці і виступають з ними на відкритих уроках в студії. Іноді, якщо танець добре відпрацьований, наші юні зірочки виступають з ним на хореографічних фестивалях в категорії Бебі.

 

Заняття тривають від 1 години, діти вчать основи класичного танцю, акробатики і ще багато всього цікавого. Чим старше вони стають, тим більше їх напрямок танцю ми направляємо у бік такого стилю як контемпорарі (або контемп).

Як обрати школу танців для дитини

Розклад та ціни

Ви вже хочете привести дитину на контемп?

Зателефонуйте або напишіть нам у месенджери і адміністратори вас обов'язково проконсультують та запишуть.

Трохи фото

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM