Танці і малювання для дітей та дорослих

Навчальний Центр мистецтв "Арт Місце"

пл. Б.Дерев'янка, 1, оф.712-714, м.Одеса

Скороходова Анна

Директор Центру мистецтв "Арт Місце", хореограф-постановник, провідний педагог

Коли вітати з днем народження: 4 березня

Що викладаєте в НЦМ “Арт Місце”? В даний момент викладаю у дітей і дорослих контемпорарі, етно-MIX, фламенко, стретчинг, tap-dance (чечітку), All That Jazz, класичний танець. А також підмінюю або веду індивідуальні класи по латина-MIX, клубний MIX, дитячі танці, весільний танець, танець на випускний, хореографію для вокалу і народний танець. Займаюся підготовкою для вступу до ВНЗ на різні творчі спеціальності.

Як ви потрапили в танці? В 3 роки мама відвела на танці. І все, це було фатальною зустріччю з хореографією 🙂

Де навчалися танцям? Це були бальні танці в центрі Маріча, потім ансамбль Антона Ільїна. Одного разу подивившись фільм «Зимовий вечір у Гаграх», назавжди «захворіла» чечіткою (tap-dance). Сусіди були “щасливі” 🙂 Тоді я і потрапила в ансамбль «Ритм енд блюз». Там почала вивчати американський степ, класичний танець і продовжила вчити бальні танці (кер. Віталій Жеребків). Ще там же естрадні танці і модерн (кер. З 1996р. Станіслав Свердлов). Паралельно з цим займалася американським степом в колективі Юрія Гуртового. А після – ірландським і американським степом в ансамблі «Right step» Світлани Чижевської.

У 2001 р. поступила в Одеську Державну академію холоду (так-так, поки ще не хореографія). Але як будь-який глибоко творча людина, провчившись один рік, я не змогла змиритися з «фізикою низьких температур» та подала документи в кілька хореографічних ВНЗ. На жаль, я не встигла надійти. Цей “вільний” рік був наповнений безліччю цікавих подій – робота в балеті нічного клубу «Е», участь в якості солістки балету в гастрольному турі по Україні Нью-Йоркського театру сатири «Блін-Ком», а ще взяла участь як солістка балету ірландського танцю у виставі «Діармайд». І, звичайно ж, глибока і посилена підготовка до вступу до ВНЗ на хореографа. І весь цей час мене не залишала думка про створення своєї школи танців.

У 2002 р. 2 лютого була організована студія «Стихія танцю» спільно з Тетяною Данилової, з якої я танцювала в ансамблі «Right step». Було трохи страшно починати свою справу, але палаючі очі учнів і перші перемоги вселяли в нас все більше впевненості, натхнення і віри в нашу справу.

Паралельно я поступила на 1 курс сучасної хореографії Інституту культури Рівненського державного гуманітарного університету, який пізніше успішно закінчила.

Танець – це жива, швидко розвивається і змінюється напрямок мистецтва. Тому потрібно весь час підвищувати свій рівень на різноманітних семінарах та майстер-класах з хореографії різних стилів, займатися дослідження і вивченням нового. Що я і роблю у вільний час.

Чому саме танці? Не уявляю себе без танців. Скільки себе пам’ятаю – стільки танцюю. Як я сказала одного разу батькам «танці – це те, чим дихаю і хочу займатися все життя»

Як прийшли у викладання? У 1998 р, займаючись одночасно в декількох хореографічних колективах, почала першу викладацьку діяльність в молодших групах ансамблю «Ритм енд блюз» під керівництвом Станіслава Яковича Свердлова. Його знання і досвід, яким він ділився як з майбутнім педагогом, потім мені дуже допомогли в навчанні у ВНЗ. З 2005 р. я керую студією, а тепер уже Освітнім Центром мистецтв “Арт Місце” самостійно. При цьому не залишаю викладання ні на день 🙂

Чого вже досягли в професії? Як солістка і учасник колективів стала багаторазовим призером дуже-дуже багатьох хореографічних конкурсів і фестивалів.

У 2006р. тоді ще студія вступила в Українську Федерацію Сучасного Танцю (УФСТ IDO). А пізніше я увійшла складу Президії Одеського обласного відділення УФСТ.

Коли ми тільки відкрили студію, я отримала почесну грамоту від Одеської мерії за активний внесок в розвиток творчості молоді та викладацьку діяльність, а пізніше – спеціальну нагороду Одеської мерії як наймолодший хореограф-постановник. У червні 2008 р я отримала гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Смарагдова ліра» як хореограф-постановник. Пізніше я отримала ще кілька різних нагород на конкурсах серед хореографів.

Також я була ліцензованим суддею Комітету Сучасній і Естрадної хореографії України при IAED. А в останні роки часто запрошують в якості члена журі на різні всеукраїнські конкурси хореографії.

Ну і куди ж без улюблених учнів :). Вони – призери різноманітних фестивалів і конкурсів Одеси, чемпіони України всеукраїнських та міжнародних змагань. Деякі мої вихованці успішно вступили і випустилися з університетів культури України і працюють танцюристами і навіть хореографами по всій Україні.

Вірю, що ще дуже багато всього попереду.

Улюблені смаколики: молочний шоколад, смажене м’ясо, банани і йогурт.

Хобі: малюнок і живопис, книги, інтернет-маркетинг та комп’ютерні науки.

Веде напрями

Додатково чи на заміні

© Artm.od.ua 2002-2019. Всі права захищені. Копіювання без вказівки авторства заборонено.

Made with ❤ by ArtM